Nejprodávanější mezinárodně certifikovaný výcvik Neuro-ligvistického programování!

NÁŠ výcvik NLP Premier Practitioner slaví 10 let na trhu!

Oslavte toto výročí s námi – připravili jsme pro vás NOVOU VERZI tohoto mezinárodně certifikovaného výcviku

Dosáhněte úspěchu a spokojenosti ve svém osobním i pracovním životě

Neuro-lingvistické programování vznikalo na principu modelování dokonalosti. Zaměřovalo se na nejúspěšnější osoby v daném oboru a zjišťovalo, jaké strategie, způsoby přemýšlení, schopnosti a chování je odlišují od průměrných lidí v dané oblasti. Jeho cílem je nejen zjistit, jaké jsou hlavní odlišnosti úspěšných, ale především dát uvedené poznatky do jednoduchých a lehce uchopitelných technik a metod, které můžeme snadno aplikovat sami na sebe i na ostatní.

NLP jako uživatelský manuál na mozek

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste dokázali svůj mozek ovládat stejně jako svoje svaly. Dokázali do trénovat a posilovat tak, aby se měnil podle vašich představ a pomáhal vám plnit vaše cíle.

Jaké by to bylo, pokud byste si vy sami mohli zvolit, jaké pocity chcete v určitých situaci zažívat či dokázali aktivovat svoje vnitřní zdroje na maximum a dosáhnout tak všeho, po čem toužíte. Kdybyste uměli měnit svoje zajeté vzorce přemýšlení a chování. A navíc byste dokázali toto stejné předat ostatním lidem a pomoci jim měnit jejich vlastní životy.

Pokud toho chcete dosáhnout, tak čtěte dál, protože ten návod, který vám k tomu pomůže, je popsán níže a skrývá se pod názvem: Neuro-lingvistické programování.

Jak konkrétně vám NLP pomůže?

Osobní změna a dosažení cílů

Možná právě hledáte způsoby, jak změnit svoje přemýšlení, odstranit vnitřní limity a dosáhnout toho, po čem toužíte. Třeba už teď si uvědomujete, co konkrétně potřebujete u sebe změnit, ale nedaří se vám to. Nevíte, jak se ve svém životě posunout dál.

Právě tento výcvik Neuro-lingvistického programování vám pomůže dosáhnout výraznou osobní změnu a splnit si stanovené cíle.

Práce s druhými osobami

Hledáte postupy na to, jak pomoci klientovi, studentům nebo lidem ve vašem okolí? Nefungují vám běžné techniky a chybí vám nástroje pro efektivní, dlouhodobou a trvalou změnu? Vyzkoušeli jste u ostatních různé varianty transakční změny, ale oni stále nedosahují svých cílů a vizí nebo se opakovaně dostávají do stejných situací a cyklí se v nich?

Díky našemu výcviku budete umět řešit všechna témata, se kterými klient přichází a navíc budete mít k dispozici řadu nástrojů pro hluboké osobní změny.

Zvyšování výkonnosti ve firmě

Chcete zlepšit fungování vaší firmy tím, že dokážete správně vybrat nové zaměstnance, zlepšit vnitrofiremní komunikaci nebo odstranit vnitřní bloky u vašich obchodníků? Hledáte nástroje pro zvýšení výkonnosti jednotlivců, oddělení i celé firmy?

Náš výcvik NLP doplní vaše stávající firemní postupy o naprosto nové techniky založené na strategiích úspěšných lídrů a manažerů, čímž získáte opravdovou výhodu oproti konkurenci.

Michal Spurný

Během výcviku jsem překonal mnoho hranic, u kterých jsem si ani nedokázal představit, že se dají tak rychle překonat. Dosáhl jsem díky tomu celkové efektivnosti a vyhodnocování okolností se mi v životě posunulo mnohem dále. Je dobré vidět, jak a kam se člověk může posunout a nejlepší je to zažít na vlastní kůži. Navíc neznám lepšího průvodce NLP než Jitku Ďuricovou. Je autentická, na nic si nehraje. Lekce jsou přirozené a cílené i na individuální dotazy. Vřele doporučuji dalším.

Alena Zezulová

Celý život pracuji s lidmi. Za svou kariéru jsem vyslechla hodně životních příběhů a mívala jsem tendenci řešit problémy jiných. Bylo to ale moje řešení a ne vždy bylo vhodné pro daného jedince. Kurz mi pomohl v tom, že nechávám své kolegy a přátele vyřešit si svoje starosti tak, jak to vyhovuje jim. Pomoct jim přemýšlet a udělat správné rozhodnutí. Jitka je výjimečná v tom, že je na jednu stranu trpělivá ve vysvětlování a zároveň dokáže se snadno přizpůsobit potřebám účastníků kurzu. S Jitkou jsme zůstaly v kontaktu i po skončení výcviku a momentálně mi pomáhá se školením managementu společnosti.

Ing. Jana Kukačková

Výcvik mi velice pomohl najít samu sebe, největší "kouzlo" je v tom, že si vše zažijete aktivně na vlastní kůži, velmi prakticky a s okamžitými efekty do výzev, které zrovna potřebujete řešit. Jitka je výborná lektorka a trenérka, která vám ani v průběhu kurzu nedá nic zadarmo, tím ale udržuje kvalitu svých precizně sestavených výcvikových bloků. Nabízí přesah do dalších oblastí života, kde znalosti uplatníte a inspiruje reálnými příklady z bohaté praxe. Mohu zodpovědně říci, že principy osvojené v tomto kurzu používám od té doby každičký den.

Co kdybychom vám předali nástroje, které opravdu fungují spolu s naší dlouholetou zkušeností a ukázali vám, jak dělat věci jinak a správně? Jakou hodnotu by to pro vás mělo?

Jaký výcvik Neuro-lingvistického programování zvolit?

Pro ty, kteří s NLP začínají a chtějí se dostat ke všem podstatným a uceleným informacím doporučujeme výcvik NLP Premier Practitioner pod vedením Ing. Jitky Ďuricové.

Výcvik NLP Premier Practitioner je tou správnou startovní čárou, pokud chcete objevit celé zákulisí Neuro-lingvistického programování, poznat principy a zákonitosti NLP technik a naučit se je používat při koučování i v životě lépe než účastníci běžných NLP výcviků či vaše konkurence.

Tento výcvik splétá dohromady klasické Neuro-lingvistické programování s New Code NLP; využití původních NLP materiálů ve spojení s nejnovějšími vývojovými trendy NLP výcvik velmi obohacuje.

Výcvik zahrnuje obsahově dva kompletní mezinárodně certifikované výcviky Neuro-lingvistického programování:

 • NLP Practitioner
 • NLP New Code Practitioner

Klasické techniky Neuro-lingvistického programování vycházejí ze spolupráce Johna Grindera a Richarda Bandlera a jejich následovníků včetně Roberta Diltse a Judith DeLozier.

Techniky New Code NLP vznikaly později a jsou výsledkem práce Johna Grindera a Carmen Bostic St. Clair.

Po absolvování výcviku získáte mezinárodní certifikace v obou uvedených částech NLP: klasického NLP a New Code NLP.

 • Mezinárodní certifikace NLP Practitioner (ITCA NLP, UK)
 • Mezinárodní certifikace NLP New Code Practitioner (ITCA NLP, UK)
 • Rekvalifikace na pozici Kouč (akreditace u MŠMT)
 • Certifikace NLP Kouč (Centrum systemiky a NLP)

Certifikáty

NLP CERTIFIKÁT
NLP CERTIFIKÁT

Na těchto certifikátech může být i vaše jméno. Stačí absolvovat náš NLP Premier Practitioner pod vedením Ing. Jitky Ďuricové.

Nejprodávanější mezinárodně certifikovaný výcvik Neuro-lingvistického programování

Výcvik NLP Premier Practitioner se skládá z 15 výcvikových dní zahrnujících teoretické poznatky a praktické aplikace na sebe sama i na druhé osoby. Je rozdělen do 5 modulů po 3 dnech.

NLP PREMIER PRACTITIONER

NLP Premier Practitioner není běžný NLP výcvik, ale komplexní nástroj pro změnu u vás i u klienta.

Tento výcvik je mnohem více než jen učení NLP. Jeho cílem je ukázat vám dovednosti vedoucí k dosažení dokonalosti a úspěchu ve vašem životě, a zároveň vás naučit, jak pomáhat ostatním, aby dosáhli téhož, co vy.

Finální výsledky však už jsou jen ve vašich rukou.

Co absolvováním výcviku získáte?

Zlepšení KOMUNIKAČNÍCH DOVEDNOSTÍ v oblasti běžné komunikace, řešení konfliktů, ovlivňování, přesvědčování a prezentací

 • Naladění se na druhou osobu pomocí rapportu a dalších postupů, které pomohou vybudovat vzájemnou důvěru
 • Čtení řeči těla s využitím base-line a kalibrace nám zajistí vnímání všech změn u klienta
 • Odhalení nesrovnalostí v komunikaci a případných “lží” pomocí očních vzorců
 • Koučovací jazykové vzorce Meta modelu jazyka, které pomohou vám i klientů přemýšlet „out of box“
 • Miltonovské jazykové vzorce používané jak při hypnóze, tak při ovlivňování, v prezentacích či v obchodě

Schopnosti potřebné pro stanovování a dosahování svých VIZÍ, CÍLŮ, PLÁNŮ a KROKŮ pro jejich dosažení

 • Stanovení požadovaných cílů a vizí, aktivace vnitřní motivace a definování postupu pomocí Landscapu
 • Definování strategií, které povedou k vašemu osobnímu i pracovnímu úspěchu, pomocí Disney strategie
 • Transformační koučování využívající Neurologické úrovně pro osobní změnu
 • Odstranění limitujících přesvědčení pomocí technik na změnu přesvědčení a nastavení nový a požadovaných přesvědčení

Dovednosti potřebné pro řešení VNITŘNÍCH i VNĚJŠÍCH konfliktů, VYJEDNÁVÁNÍ a pro zvolení NEJVHODNĚJŠÍ varianty řešení

 • Příprava na budoucí jednání (pohovor, hodnotící rozhovor, obchodní jednání, vyjednávání atd.) bude mnohem efektivnější, pokud se na ni dopředu připravíte s pomocí Pozic vnímání
 • Stejná technika vám pomůže pochopit minulá nedorozumění, konflikty či jiné situace, které nedopadly podle vašich očekávání. A připravit vás na to, jak příště jednat jinak a lépe
 • Vnitřní konflikt a neschopnost se rozhodnout pro zvolení nebo nalezení nejvhodnější kombinace variant – v tom všem pomůže Visual Squash

Odstranění ZLOZVYKŮ, nastavení NOVÉHO CHOVÁNÍ a změna VNITŘNÍHO NASTAVENÍ tak, abyste dokázali přeprogramovat svoji mysl na nové postupy a rutiny

 • Identifikace a změna nastavených vzorců chování, zlozvyků a rutin pomocí techniky SWISH
 • Pokročilá varianta SWISH 2.0, která umí provádět výše uvedené změny na hlubších úrovních
 • Identifikace a nastavení požadovaného chování v různých situacích pomocí Generátoru nového chování
 • Změna vnitřního nastavení pomocí techniky Map Across, která zajistí novou energii a jiný přístup k daných situacím. Díky ní můžete např. odstranit kouření, přestat jíst nevhodné potraviny nebo získat motivaci pro sport.

ZMĚNA vnímání OSOBNÍ HISTORIE a událostí, které ji ovlivnily a vytvoření svého IDEÁLNÍHO BUDOUCÍHO JÁ

 • Změna osobní historie umožňuje propojit nové zdroje s minulými událostmi a změnit tím jejich vnímání a vliv na současnou a budoucí situaci
 • Časové linie do minulosti pomáhají najít běžně nedostupné události, které však mají vliv na náš současný a budoucí život. Jejich uvědoměním a zpracováním zajistíme trvalou změnu. Základní technikou časových linií je Re-imprinting
 • Modelování jako základní princip, na kterém vzniklo celé NLP. S ním je možné si převzít principy a strategie, které vedou k úspěchu nejlepších lidí v dané oblasti
 • Vytvoření ideálního budoucího JÁ na všech úrovních zajistí pomocí vnitřní transformace dosažení stanovených cílů a vizí

ODSTRANĚNÍ nežádoucích POCITŮ, STRACHŮ, FÓBIÍ a minulých negativních zážitků a jejich nahrazení požadovanými a chtěnými

 • Tvorba kotev umožňuje dostat požadované pocity do jednotlivých situací
 • Eliminace nechtěných pocitů v konkrétních situacích pomocí bourání kotev technikou Bourání negativních kotev
 • Nastavení požadovaného stavu a pocitů ve stanovených situacích pomocí Kruhu dokonalosti
 • Odstraňování strachů a fóbií pomocí technik Rychlá léčba fóbie a Eliminace strachů
 • Využití pozic vnímání pro práci se strachem a obavami

NEW CODE NLP techniky pro změnu pomocí transových stavů a práci s vyšším pozitivním přínosem

 • Techniky s New Code formátem, které využívají různých postupů a her (např. Abeceda, NASA, Dech života, Rytmus života, Croydonské míčové hry, Hry s periferním viděním)
 • Transové techniky na odstranění strachů a fóbií (Svatyně, Invaze)
 • Ericksoniánská hypnóza, která pomocí převedení do NLP a se zapojením vyššího pozitivního přínosu vede k nevědomým změnám chování (N-krokové přerámcování) a odstraňování bolestí a alergií (Healer Within)

Filip Hrstka

Co se týče výcviku, tak musím říct, že mi velice pomohl s jednáním s lidmi. Ať už v pracovní, tak i osobní rovině. Díky kurzu jsem si uvědomil, jak “jednoduše” lze pracovat s lidskou myslí. Jitka jako lektorka mi velice sedla po lidské stránce, hlavně její osobité jednání s jednotlivými účastníky.

Barbara Šaravcová

Jitka je empatická lektorka, která ví jak efektivně a šikovně předat svoje znalosti. Dává prostor k tomu, aby si její studenti vše dokonale procvičili a postupně se zdokonalili ve všech technikách. Jako obrovskou výhodu beru i to, že Jitka dává možnost svým bývalým studentům, aby se na ní kdykoliv v budoucnu obrátili pro radu, nebo si klidně přišli zopakovat nějaký modul s novými studenty. Líbí se mi, že se techniky dají aplikovat nejen na naše okolí, ale můžeme je použít i sami na sebe, abychom odbourali stres, zbavili se nechtěných návyků, strachů, a nebo se jen uklidnili, když je tomu třeba. NLP se dá krásně aplikovat v každodenním životě.

Miroslav Czadek

Než jsem si vybral kurz od Jitky, prošel jsem několik „ochutnávek“ u konkurence. Přístup Jitky mě přesvědčil na nezávislé demonstraci v praxi, kde si vybrala náhodného klienta z obecenstva a na místě pomocí několika technik NLP změnila jeho vnitřní přesvědčení. Po několika měsících od této události jsem se přihlásil na základní výcvik NLP a po několika letech jsem pokračoval v rozvoji a nadstavbovém kurzu Master NLP a dalším kurzu pro aplikaci ve virtuálním prostředí. Tyto kurzy byly a jsou základem mé práce v rychle se měnícím prostředí NLP kurzy vedené Jitkou vám mohu vřele a upřímně doporučit.

Co se během výcviku naučíte?

 • Seznámíte se jak s teoretickými částmi, které jsou nezbytné pro pochopení celého Neuro-lingvistického programování, ale především se naučíte celou řadu technik, které si budete moci vyzkoušet jak v roli kouče (vedete techniku), tak v roli klienta (řešíte svoje téma a můžete sami prožívat osobní změnu).

 • Dostanete kompletní návod, jak pracovat s jednotlivými NLP technikami včetně různých variant provedení, vzájemného propojování, příkladů jejich konkrétního použití u klienta a řešení komplikovaných situací. Včetně rad a tipů, jak reagovat a postupovat, pokud technika u klienta neprobíhá „standardním“ způsobem.

 • Naučíte se, jak vytěžit z každé techniky maximum a jak je možné techniky upravovat a variovat.

 • Na jakém principu a postupu je uvedená technika založená a získáte komplexní náhled na celé NLP

 • Přesný postup každé jednotlivé techniky, a to pomocí ukázky, osobního vedení i zážitku. Postupy navíc budete mít k dispozici v tištěné podobě, elektronické verzi, a také na připravených videích. Což vám umožní se k jednotlivým technikám vrátit.

Jaroslav Trávníček

Do výcviku jsem nastupoval po krátké ukázce NLP s chutí umět věci dělat jednoduše, ne zjednodušeně. Během výcviku mně vyhovovala struktura, návody, praktické ukázky, skvělá připravenost lektorky. Na Jitce oceňuji profesionalitu, má zkušenosti s vedením výcviku a umí reagovat velmi vyrovnaně. Výcvik kladl velký důraz na praxi, takže po každém dnu jsem mohl dané znalosti a zkušenosti aplikovat. Na mnohé věci se dnes dívám jinou optikou než před výcvikem.

Šárka Hudečková

Před výcvikem jsem již měla absolvované dva jiné výcviky (jeden terapeutický, druhý koučovací), přesto jsem měla pocit nedostatku konkrétních technik, které mohu s klienty využít ve chvíli, kdy třeba nebudu mít invenci vymyslet pro ně techniku na míru. Po výcviku mám technik tolik, že jsem je ještě stále v praxi všechny nepoužila, přestože již od jeho ukončení uplynulo mnoho let. :)

Martina Kučerová

Jitka je výborná lektorka. Naprosto mě vtáhla do výcviku a její výklad mě opravdu bavil, byl inspirativní a hodně mi v životě pomohl. To, co jsem se v praxi naučila využívám při mé práci. Jsem manažer a pracuji s lidmi, kteří za mnou chodí jak s pracovními, tak soukromými problémy a školení, které jsem zde absolvovala mi umožňuje ho aplikovat v praxi, takže opravdu nešlo jen o teorii, kterou bych dále nemohla použít.

Co KONKRÉTNĚ budete umět?

Základní modely NLP

NLP komunikační modely

 • Základní struktura Neuro-ligvistického programování
 • Úroveň a význam filtrů pro získávání, zpracování a předávání informací
 • Propojení komunikačních modelů s NLP technikami

NLP předpoklady

 • Základní předpoklady, na kterých stojí celé Neuro-lingvistické programování
 • Konkrétní propojení předpokladů s jednotlivými oblastmi a technikami

Budování rapportu

 • Dosahování maximální důvěry a vnímavosti u lidí kolem vás
 • Techniky nalaďování se na neverbální, paraverbální a verbální úrovni

Kalibrace

 • Čtení neverbálních projevů druhých osob
 • Práce s očními vzorci a odhalení nesrovnalostí v tom, co nám lidé říkají

Reprezentační systémy

 • Pochopení toho, jak strukturujeme informace v naší hlavě
 • Využití preferovaných reprezentačních systémů pro zlepšení komunikace s druhými osobami

Klasické NLP techniky

NLP koučovací techniky

 • Efektivní nastavení SMARTEP cílů klienta tak, aby si stanovil svůj vlastní směr a záměr
 • Vydefinování konkrétních kroků vedoucích ke splnění stanovených cílů se současným zajištěním ekologie vůči klientovi i okolí
 • Koučovací techniky pro práci se skupinou

Komunikace s druhý osobami

 • Příprava na budoucí jednání s druhými lidmi
 • Předcházení konfliktům, jejich rozbor a řešení

Modelování

 • Modelování dokonalosti od lidí, kteří jsou nejlepšími ve své oblasti
 • Základní technika, na které je postaveno celé Neuro-lingvistické programování

Kotvení

 • Význam a funkce kotev v našem soukromém i pracovním životě
 • Tvorba nových kotev pro jednotlivé typy situací
 • Odstraňování negativních kotev na několika reprezentačních systémech

Submodality

 • Struktury našich vnitřních reprezentací a jejich vliv na naše vnitřní nastavení, limitující přesvědčení, strachy a fóbie či opakovaná chování
 • Postupy pro využívání změny submodalit v jednotlivých NLP změnových technikách

Rutiny

 • Identifikace spouštěčů a odstraňování nechtěných zlozvyků a rutin

Vnitřní konflikt

 • Práce s našimi vnitřními dilematy pomocí neuzavřených tvarů

Strachy, obavy, fóbie a negativní zážitky

 • Postupy na odstraňování negativních minulých zážitků, které vedou na negativním a nechtěným pocitům, strachům či fóbiím

Časové linie

 • Práce s časovými liniemi a zpracování minulých zážitků, které negativně ovlivňují klienta v současné situaci

Jazykové modely

Meta Model

 • Původní jazykové vzorce, na kterých vznikalo NLP
 • Koučovací jazykové vzorce pro odhalování překroucení v přemýšlení, nacházení myšlení "out of box" a pro doptávání se po detailech

Milton Model

 • Vzory hypnotického jazyka původně používaného v Ericksoniánské hypnóze
 • Praktická aplikace nejen v hypnóze, ale i v prezentacích, obchodním jednání či v psaném textu

Metafory

 • Tvorba metafor ke stimulaci nevědomého učení a k podpoře klientova kreativního řešení

Pokročilé jazykové vzorce

 • Soubory koučovacích otázek používané pro identifikaci limitujících přesvědčení a osobních hodnot

Jazyková flexibilita

 • Záměrné využívání různých jazykových vzorců Chunk Up a Chunk Down a pro ovlivnění komunikace

New Code NLP techniky

New Code změnové techniky

 • New Code techniky a hry a jejich použití pro dosažení vysoké výkonnosti a hlubokých změn u klienta
 • Nové techniky pro odstraňování aktuálních strachů a obav
 • Využití poznatků z New Code v praxi a aplikace pro práci se skupinou či firmou

Práce s nevědomím

 • Práce s nedobrovolnými nevědomými signály a symboly
 • Postupy pro odstraňování bolestí a alergií a pro změnu chování pomocí NLP hypnózy s využitím vyššího pozitivního přínosu

Koučovací setkání

Vedení koučovacího sezení

 • Nastavení spolupráce s klientem a vybudování vzájemné důvěry
 • Vedení koučovacího rozhovoru, vydefinování cílů a identifikace kroků vedoucích k jejich dosažení
 • Diagnostiku klienta na základě využití jazykových vzorců a následné správné zvolení a realizaci NLP technik

Etika kouče

 • Etické hranice spolupráce s klientem - jak si je uvědomit a jak na nich pracovat
 • Vymezení, řízení a zvládání očekávání klienta.
 • Identifikace rozdílů mezi obsahem a procesem
 • Prevence závislosti klienta na koučovi
 • Prezentace výsledků s využitím důkazů o úspěchu a prospěšnosti
 • Dosažení komunikace mezi vědomou a nevědomou myslí klienta

Na výcviku obdržíte nejen kompletní materiály v tištěné i elektronické podobě, ale jako BONUS i přístup k natočeným videím s jednotlivými NLP technikami, a to zdarma od začátku výcviku až po dobu 1 roku od zakončení výcviku.

Jaký je detailní obsah výcviku?

Základy Neuro-ligvistického programování

 • Historie a definice NLP
 • Mozek a jeho fungování
 • NLP komunikační model I.
 • NLP komunikační model II.
 • NLP předpoklady
 • Řetěz dokonalosti
 • Rapport
 • Kalibrace a oční vzorce
 • Reprezentační systémy

NLP koučovací techniky

 • Stanovování SMARTEP cílů * NLP rámce
 • Landscape
 • Neurologické úrovně
 • Pozice vnímání
 • Disney Strategie

Klasické NLP techniky

 • Map Across
 • SWISH
 • SWISH 2.0
 • Technika submodalit
 • Změna přesvědčení
 • Kotvení
 • Řetězení kotev
 • Bourání negativní kotvy
 • Kruh dokonalosti
 • Visual Squash
 • Rychlá léčba fóbie
 • Eliminace strachů
 • Generátor nového chování
 • Tvorba budoucí JÁ
 • Hierarchie kritérií
 • Modelování
 • Změna osobní historie
 • Re-imprinting

Jazykové vzorce

 • Meta Model jazyka
 • Milton Model jazyka
 • Pokročilé jazykové vzorce
 • Metafory

Certifikace

 • Certifikace NLP Practitiner
 • Certifikace New Code NLP Practitioner
 • Certifikace NLP kouč
 • Rekvalifikace MŠMT na pozici "Kouč"

New Code NLP techniky

 • Abeceda
 • NASA
 • Rytmus života
 • Dech života
 • Croydonské míčové hry
 • Hry s periferním viděním
 • Chůze s X a Y
 • Svatyně
 • Invaze
 • S - pattern
 • ST game
 • N-krokové přerámcování
 • Healer Within

Koučování externích klientů

 • Praktická aplikace na externí klienty
 • Zpětná vazba od lektora

Úspěšným splněním certifikace získáte:

Mezinárodní certifikáty NLP Practitioner a NLP New Code Practitioner vydávané ITCA NLP v UK, na kterých bude podepsaný:

 • John Grinder - spoluzakladatel NLP New Code NLP
 • Carmen Bostic St. Clair - spoluzakladatelka New Code NLP
 • Michael Caroll - NLP master trenér ITCA NLP
 • Jitka Ďuricová - mezinárodně certifikovaný ITCA NLP trenér pro ČR a SR

Certifikát NLP Kouč

 • certifikát vydává NLP Academy ČR, která je součástí společnosti Centrum systemiky a NLP s.r.o.

Rekvalifikaci na pozici Kouč

 • výcvik je rekvalifikován u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy
 • rekvalifikaci vydává společnost Centrum systemiky a NLP s.r.o.

Průběh výcviku

 • 15 prezenčních dní rozdělených do 5 modulů po 3 dnech
 • Poslední den výcviku proběhnou certifikace formou písemného testu a ukázek vybraných NLP technik
 • Splněním certifikace obdržíte 3 certifikáty + rekvalifikaci na pozici Kouč
 • Lektor celého výcviku je Ing. Jitka Ďuricová
 • Součástí výcviku jsou kompletní materiály s detailním popisem všech technik

Termíny

 • 11. - 13.09.2024
 • 09. - 11.10.2024
 • 06. - 08.11.2024
 • 04. - 06.12.2024
 • 08. - 10.01.2025

Cena

Původní cena: 75 000,- bez DPH 21%

Akční cena do: 31.05.2024 65 000,- bez DPH

 
dní
 
hodin
 
minut
 
sekund

Místo konání

Centrum systemiky a NLP s.r.o, Prvního pluku 12A, Praha 8 - Karlín

 • 5 min pěšky od stanice metra Florenc
 • Parkování přímo před budovou nebo na ulici Křižíkova
 • Doporučíme vhodné ubytování

Lektor výcviku

Ing. Jitka Ďuricová

 • 10 let praxe ve vedení mezinárodně certifikovaných NLP výcviků NLP Practitioner, NLP New Code Practitioner a NLP Master Practitioner
 • Mezinárodně certifikovaný trenér NLP Practitioner ITCA NLP pro ČR a SR (certifikace 2012)
 • Mezinárodně certifikovaný trenér NLP New Code Practitioner ITCA NLP pro ČR a SR (certifikace 2012)
 • 731 úspěšných absolventů výcviků NLP Practitioner, NLP Premier Practitioner a NLP Master Practitioner
 • 8 aktuálně působících či začínajících NLP trenérů a lektorů v rámci České a Slovenské republiky prošlo jejími NLP výcviky
 • 23 let praxe v realizaci výcviků a kurzů pro jednotlivce, velké české či mezinárodní firmy a české univerzity

Mým cílem je předávat kompletní know-how a více než 10 let zkušeností s Neuro-lingvistickým programováním v roli mezinárodního NLP trenéra i kouče, které bych já sama na začátku práce s NLP chtěla mít.

Ing. Jitka Ďuricová

Z jakého důvodu si vybrat výcvik pod vedením Ing. Jitky Ďuricové?

 • Naučí vás NLP používat k osobní změně, při koučování a zároveň vám ukáže jeho aplikaci do dalších oblastí, jako je byznys, sport, výchova dětí, hubnutí .....

 • Obdržíte nejnovější a nejefektivnější verze NLP technik, a to i s vysvětlením, na jakých principech fungují

 • Získáte obrovské know-how s celou řadou praktických příkladů a variant řešení

 • Podělí se s vámi o své osobní zkušenosti ze své praxe v oblasti koučování a využívání NLP v konkrétních situacích, včetně toho jaké výsledky po aplikaci jednotlivých NLP technik můžete očekávat

 • Ukáže vám různé varianty vedení jednotlivých NLP technik podle toho, jak je používají odlišné NLP přístupy vč. výhod i úskalí daného provedení

 • Zaměříte se s ní na možné komplikované situace při provádění technik a na způsoby jejich řešení

 • Pod jejím vedením eliminujete množství možných chyb na minimum, protože vám dopředu řekne, na co si dát pozor a pokud už chyba nastane, tak jak jí řešit

Profesionálem a odborníkem na NLP se člověk samozřejmě nestane jen pouhým absolvováním – byť i sebelepšího – výcviku!

Sama na sobě jsem to poznala, když jsem NLP začínala používat v koučování i mimo něj. První fáze byla, že jsem technikám sice rozuměla a uměla je vést. Ale občas jsem se dostala do situace, kdy klient nereagoval tak, jak jsem předpokládala.

Začala jsem tedy techniky různě propojovat, variovat, přizpůsobovat klientovi i dané situaci.

Potom mi ještě několik let trvalo, než jsem se dostala do situace, kdy už mě asi žádné téma u klienta ani jeho reakce nepřekvapí.

Techniky a jejich možné kombinace a variace mi v hlavě naskakují jako násobilka. Prostě NLP automat????

A přesně tohle na výcviku předávám.

Výcvik NLP Premier Practitioner není jen o přehledu technik a jejich správném provedení. Je o předávání mých konkrétních zkušeností, příkladů, a různých možností použití a variací technik.

Ing. Jitka Ďuricová

Lenka Hilgerová Hanzalová

Do výcviku jsem šla, abych rozšířila nabídku služeb pro klienty. Lektorka Jitka umí strukturovaně a srozumitelně vysvětlovat techniky NLP, což vnímám jako velký přínos. Techniky využívám nejen pro své klienty, ale i pro sebe. Během výcviku jsem si uvědomila, jak mohou podvědomé negativní vzorce ovlivňovat život a jak je NLP přínosné pro jejich zpracování.

Jakub Novotný

Výcviky, které jsem v Centru Systemiky a NLP prošel, mi skutečně pomohly změnit můj život k lepšímu. Díky nim jsem změnil své nefunkční vzorce chování a přesvědčení, která mi nesloužila. Schopnosti a dovednosti, které jsem se zde naučil pomohly a pomáhají nejen mě, ale díky nim pomáhám dále svým klientům. Lektorka Jitka měla skutečně osobní přístup a dokázala skvěle, jasně a srozumitelně předat a naučit všechny dovednosti a techniky tak, aby byly hned použitelné. Zároveň mě naučila do detailů pochopit to, na jakých principech fungují a jak tyto znalosti využít i v jiných oblastech.

Petr Kinkor

Ve své praxi pracuji s různými koučovacími či terapeutickými technikami. Výcvik NLP byl pro mě přesně tím, co jsem od něj očekával. Vybavil mě novými, praktickými a především funkčními technikami velmi dobře a jednoduše aplikovatelnými při práci s klientem a jeho podvědomím v konkrétních situacích. Jitka je výborný komunikátor a lektor, který dokáže pracovat s individuálními schopnostmi člověka tak, aby pro něj techniky NLP byly přirozeně a jednoduše zvládnutelné a aplikovatelné jak při práci s klientem, tak i sám na sobě.

Zuzana Malimánková

Před výcvikem jsem vnímala, že občas funguji v zajetých vzorcích a někdy mám z něčeho zvláštní pocit nebo se necítím dobře, ale netušila jsem proč tomu tak je. Po výcviku už jsem dokázala lépe pochopit, že můj mozek funguje určitým způsobem, a že stačí jednoduchý spouštěč, k tomu, aby se rozjela celá vlna pocitů a myšlenek.. Velmi se mi na tom líbilo, že jsme měli možnost si vyzkoušet techniky jak na osobě, tak na ostatních účastnících kurzu. Bezpochyby mému pozitivnímu dojmu z kurzu napomohlo, že ho vedla velmi zkušená lektorka Jitka, která mi dokázala NLP přiblížit způsobem, který vyhovoval mému vnímání. NLP mi pomohlo v sebeuvědomění, které následně vedlo k lepší realizaci mých snů. Určitě bych kurz doporučila a doufám, že i já sama se v budoucnu zase zúčastním dalšího z pokračovacích kurzů.

Daniela Matláková

Výcvik NLP mi poskytl další nástroje práce na osobním rozvoji mém i mých klientů. Unikátní je okamžitá dostupnost a praktikovatelnost technik a jejich okamžité výsledky. Tento způsob práce s mozkem, podvědomím a emocemi jsem vůbec nečekala a ohromil mě a navíc Jitky prezentace je dokonalé spojení výuky, zábavy a praktického nácviku příjemné atmosféře. Pro mě SUPER posun vpřed a díky za něj.

Lucie Vlčková

S Centrem systemiky a NLP jsem spolupracovala už před více lety, kdy jsem pro svého předešlého zaměstnavatele zajišťovala vzdělávání. Jitku jsem vybrala, protože byla velmi strukturovaná a uměla vše dobře vysvětlit. Sama jsem u Centra Systemiky a NLP absolvovala výcvik NLP Premier Practitioner s certifikačními požadavky ITANLP. Ze školení a výcviku u Jitky čerpám při své práci lektora a kouče i v oblasti Learning & Development, kde stále působím.

Pro koho je výcvik vhodný

 • Pro majitele firem, lídry, manažery, kouče, mentory, lektory, terapeuty, pedagogy
 • Pro každého, kdo se chce rozvíjet a zdokonalovat ve své profesi a dosahovat úspěchu ve svém životě.

Pro koho není výcvik vhodný

 • Pro ty, kteří očekávají masové výcviky naším cílem je kvalita, ne kvantita
 • Pro ty, kteří chtějí „jen“ certifikát zakládáme si na tom, aby naši absolventi techniky perfektně ovládali a byli tak schopni je správně používat pro sebe i druhé osoby; a dělali tak dobré jméno i nám.

Bonusy

 • Elektronická verze materiálů vám umožní si přímo v průběhu kurzu zapisovat poznámky a mít je neustále k dispozici
 • Od začátku výcviku budeme mít ihned přístup k video nahrávkám technik. Tento přístup vám zůstane ještě 12 měsíců od ukončení výcviku, takže si můžete techniky zopakovat a ujistit se ve správnosti jejich vedení
 • Získáte přístup do uzavřené FB skupiny, kde můžete pokládat dotazy, sdílet příspěvky a vkládat svoje videa a obdržet zpětnou vazbu od lektora
 • Během výcviku budete pravidelně dostávat zpětná vazba a po celou dobu výcviku můžete využít konzultace ZDARMA
 • Obdržíte bonusové techniky, které běžně nejsou k dispozici

Často kladené otázky

Má výcvik mezinárodní certifikaci?

 • Ano, výcvik má mezinárodní certifikaci pod asociací ITCA NLP.

Jaké certifikáty obdržím?

 • Obdržíte 2 mezinárodní certifikáty NLP Practitioner a NLP New Code Practitioner vydávané ITCA NLP ve Velké Británii. Dále obdržíte certifikát NLP Kouč vydávaný společností Centrum systemiky a NLP s.r.o. a navíc Osvědčení o rekvalifikaci MŠMT na pozici „Kouč“

Obsahuje cena výcviku i certifikaci?

 • Ano, cena výcviku je konečná a zahrnuje všechny 3 certifikáty i osvědčení rekvalifikaci.

Už teď vím, že jeden modul nestihnu, bude si ho možné dostudovat později?

 • U nás si společně s kurzem realizovaným ve zvoleném termínu platíte i možnost kdykoliv se přidat ke stejnému typu výcvik, který se bude konat v jiných termínech. Takže určitě o nic nepřijdete a navíc si můžete celý výcvik nebo jeho část projít opakovaně.

 • U výcviků, které začínají v roce 2023, umožnujeme jako BONUS přístup k nahraným videím. K video nahrávkám technik budete mít přístup od začátku výcviku až po 12 měsíců od jeho začátku.

 • Pokud tedy modul nestihnete, techniku si můžete dostudovat později online. Našim studentům také umožňujeme absolvovat daný modul v dalším běhu kurzu.

Budu si moc během kurzu techniky vyzkoušet?

 • Určitě ano. Budete prakticky procvičovat každou techniku ve dvojicích. Vždy vám techniku vysvětlíme teoreticky, potom budete vidět praktickou ukázku a následně si techniku vyzkoušíte s druhou osobou a získáte zpětnou vazbu na její vedení.

Jak bude probíhat certifikace?

 • Certifikace probíhá poslední den výcviku formou písemného testu a ukázek vybraných NLP technik. Z NLP technik si každý vylosuje jednu z klasického NLP a jednu z New Code NLP. Obě techniky ukážete na reálném tématu tak, jak byste je vedl s externím klientem.

Jak probíhá platba za kurz?

 • Při kliknutí na tlačítko "Objednat výcvik" vyplníte své fakturační údaje. Následně si můžete vybrat způsob platby.

Pokud absolvuji kurz, znamená to, že můžu i koučovat?

 • Ano, můžete začít ihned koučovat.

 • Součástí kurzu je i vedení koučovacího setkání a certifikáty NLP kouč a Rekvalifikace na pozici Kouč (akreditace MŠMT).

Budu mít možnost po absolvování výcviku NLP Premier Practitioner pokračovat dále ve svém rozvoji?

 • Ano, nabízíme možnost přihlášení se na výcvik NLP Master Practitioner

Jsou v ceně kurzu zahrnuty i certifikace?

 • Ano, po absolvování kurzu získáte Mezinárodní certifikaci NLP Practitioner i NLP New Code (ITCA NLP, UK), certifikaci NLP kouč a Rekvalifikace na pozici Kouč (akreditace MŠMT).

Co když neudělám certifikaci?

 • Certifikace je poslední fází celého procesu učení, proto je možné se k ní kdykoliv bezplatně vrátit a udělat znovu.

Kdo jsou lektoři výcviku?

 • Lektorem celého výcviku je Ing. Jitka Ďuricová

V jaké podobě obdržím materiály?

 • Materiály obdržíte v tištěné i elektronické podobě

Budu muset během výcviku číst nějaké knihy nebo studovat další materiály?

 • Obdržíte odkazy na zajímavé články, knihy a videa, ale bude jen na vašem zvážení, zda je budete procházet. Pro absolvování výcviku a certifikaci nepotřebujete studovat nic navíc, než bude součástí výcviku

Anita Ulrichová

U Jitky jsem prošla celkem třemi kurzy a musím říct, že Jitka je v NLP a oblastech jimi spojenými skvělá. Má přímou vazbu na jednoho ze zakladatelů NLP u něhož sama prošla tréninky. Její dlouholeté zkušenosti v koučování - systemika, NLP jsou při školení vidět a pro účastníky obrovským přínosem. Vždy dokáže ukázat, vysvětlit danou oblast, problém, dotaz. Všechny kurzy jsou plné cvičení, kde si hned probírané téma účastník kurzu zkouší a trénuje.

Roman Mihálik

Výcvik v Centru Systemiky a NLP považujem za dôležitý milník v sebarozvoji. Nadobudol som konkrétne nástroje. Jitka vie o čom hovorí a je nápomocná aj po ukončení výcviku. Jednoznačne doporučujem.

Ing. Petra Kubálková

Výcvik NLP jsem si vybrala pro svou jedinečnost a hloubku transformace, kterou lze dosáhnout.

Jde o praktický princip použitelný ve všech oblastech života.

Na výcvik jsem šla zatížená každodenními starostmi a během výcviku se proměnily v něco snadno řešitelného.

Techniky ráda používám i po letech během koučování s klienty.

Výcvik mohu doporučit všem, kteří se zajímají o seberozvoj a profesní rozvoj kouče.

Shrnutí výcviku NLP Premier Practitioner

 • Probíhá 15 výcvikových dní v prezenční formě v centru Prahy
 • Získáte 2 mezinárodní certifikáty NLP Practitioner a NLP New Code Practitioner+ rekvalifikaci na pozici Kouč + certifikát NLP Kouč
 • Osobně vede Ing. Jitka Ďuricová – mezinárodně certifikovaný trenér NLP a New Code NLP s více než 10 letou praxí ve vedení výcviků NLP Practitioner, NLP New Code Practitioner a NLP Master
 • Obsahuje 32 technik klasického NLP a New Code NLP a 3 jazykové modely
 • Zahrnuje kompletní know-how pro práci se sebou, s klientem, s ostatními osobami i s firmou
 • Obdržíte materiály v tištěné i elektronické podobě, přístup k nahraným videím a uzavřené skupině
 • Navíc získáte bonusová videa a techniky