Mezinárodně certifikovaný výcvik Neuro-ligvistického programování

Naše výcviky NLP Practitioner a NLP New Code Practitioner realizujeme v ČR a SR již 10 let!

Oslavte toto výročí s námi – připravili jsme pro vás NOVOU VERZI tohoto mezinárodně certifikovaného výcviku

Dosáhněte úspěchu a spokojenosti ve svém osobním i pracovním životě

Neuro-lingvistické programování vznikalo na principu modelování dokonalosti. Zaměřovalo se na nejúspěšnější osoby v daném oboru a zjišťovalo, jaké strategie, způsoby přemýšlení, schopnosti a chování je odlišují od průměrných lidí v dané oblasti. Jeho cílem je nejen zjistit, jaké jsou hlavní odlišnosti úspěšných, ale především dát uvedené poznatky do jednoduchých a lehce uchopitelných technik a metod, které můžeme snadno aplikovat sami na sebe i na ostatní.

NLP jako uživatelský manuál na mozek

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste dokázali svůj mozek ovládat stejně jako svoje svaly. Mohli ho trénovat a posilovat tak, aby se měnil podle vašich představ a pomáhal vám plnit vaše cíle.

Jaké by to bylo, pokud byste si vy sami mohli zvolit, jaké pocity chcete v určitých situaci zažívat či dokázali aktivovat svoje vnitřní zdroje na maximum a dosáhnout tak všeho, po čem toužíte. Kdybyste uměli měnit svoje zajeté vzorce přemýšlení a chování. A navíc byste dokázali toto stejné předat ostatním lidem a pomoci jim měnit jejich vlastní životy.

Pokud toho chcete dosáhnout, tak čtěte dál, protože ten návod, který vám k tomu pomůže je popsán níže a skrývá se pod názvem: Neuro-lingvistické programování.

Jak konkrétně vám NLP pomůže?

Osobní změna a dosažení cílů

Možná právě hledáte způsoby, jak změnit svoje přemýšlení, odstranit vnitřní limity a dosáhnout toho, po čem toužíte. Třeba už teď si uvědomujete, co konkrétně potřebujete u sebe změnit, ale nedaří se vám to. Nevíte, jak se ve svém životě posunout dál.

Právě tento výcvik Neuro-lingvistického programování vám pomůže dosáhnout výraznou osobní změnu splnit stanovené cíle.

Práce s druhými osobami

Hledáte postupy na to, jak pomoci klientovi, studentům nebo lidem ve vašem okolí? Nefungují vám běžné techniky a chybí vám nástroje pro efektivní, dlouhodobou a trvalou změnu? Vyzkoušeli jste u ostatních různé varianty transakční změny, ale oni stále nedosahují svých cílů a vizí nebo se opakovaně dostávají do stejných situací a cyklí se v nich?

Díky našemu výcviku budete umět řešit všechna témata, se kterými klient přichází a navíc budete mít k dispozici řadu nástrojů pro hluboké osobní změny.

Zvyšování výkonnosti ve firmě

Chcete zlepšit fungování vaší firmy tím, že dokážete správně vybrat nové zaměstnance, zlepšit vnitrofiremní komunikaci nebo odstranit vnitřní bloky u vašich obchodníků? Hledáte nástroje pro zvýšení výkonnosti jednotlivců, oddělení i celé firmy?

Náš výcvik NLP doplní vaše stávající firemní postupy o naprosto nové techniky založené na strategiích a úspěšných lídrů a manažerů, čímž získáte opravdovou výhodu oproti konkurenci.

Barbora Cornelio

Výcvik NLP technik s Jitkou jsem absolvovala jako nástavbové studium koučinku. V každodenním byznysovém dění tyto poznatky uplatňuji, a to i tehdy, když se koučinku nevěnuji. Jitka předává velké množství informací a to tak, že si je lze velmi dobře zažít a uložit do paměti. Jsem moc ráda, že jsem výcvik absolvovala.

PhDr. et Mgr. Barbora Pánková, Ph.D., MBA

Pro mě byl výcvik v Centru systemiky a NLP skvělý ve skloubení nejen teoretických základů a praktického nácviku, ale i v kombinaci strukturovanosti, srozumitelnosti a zároveň pružného reagování na poptávky účastníků. Ocenila jsem, že kurzy vedla sama Jitka Ďuricová. Jitka je výborná odbornice i lektorka - má jasný cíl a ten v rámci výcviku naplňuje. Maximálně usiluje o zkompetentnění účastníků přesně v té oblasti, kde se chystají dovednosti využívat. Umí se přizpůsobit uvažování druhých a vysvětlit podstatu i jednotlivé techniky tak, aby každý porozuměl. A to je pro mě největším důkazem, že je skutečná odbornice v koučování, NLP i práci s lidmi.

Roman Mihálik

Výcvik v Centrum Systematiky a NLP považujem za dôležitý milník v sebarozvoji. Nadobudol som konkrétne nástroje. Jitka vie o čom hovorí a je nápomocná aj po ukončení výcviku. Jednoznačne doporučujem.

Co kdybychom vám předali nástroje, které opravdu fungují spolu s naší dlouholetou zkušeností a ukázali vám, jak dělat věci jinak a správně? Jakou hodnotu by to pro vás mělo?

Jaký výcvik Neuro-lingvistického programování zvolit?

Pro ty, kteří s NLP začínají a chtějí se dostat ke všem podstatným a uceleným informacím doporučujeme výcviky NLP Practitioner pod vedením Ing. Jitky Ďuricové.

Výcvik NLP Practitioner je vhodným prvním kurzem, pokud chcete objevit celé zákulisí Neuro-lingvistického programování, poznat principy a zákonitosti NLP technik a naučit se je používat při koučování i v životě lépe než účastníci běžných NLP výcviků či vaše konkurence.

Tento výcvik je založen na klasickém NLP.

Výcvik zahrnuje obsahově kompletní mezinárodně certifikovaný výcvik Neuro-lingvistického programování:

 • NLP Practitioner

Klasické techniky Neuro-lingvistického programování vycházejí ze spolupráce Johna Grindera a Richarda Bandlera a jejich následovníků včetně Roberta Diltse a Judith DeLozier.

Po absolvování výcviku získáte mezinárodní certifikaci v klasickém NLP.

 • Mezinárodní certifikace NLP Practitioner (ITCA NLP, UK)
 • Certifikace NLP Kouč (Centrum systemiky a NLP)

Certifikát

NLP CERTIFIKÁT

Na tomto certifikátu může být i vaše jméno. Stačí absolvovat náš NLP PRACTITIONER pod vedením Ing. Jitky Ďuricové.

Komplexní mezinárodně certifikovaný výcvik Neuro-lingvistického programování

Výcvik NLP Practitioner se skládá z 11 výcvikových dní zahrnujících teoretické poznatky a praktické aplikace na sebe sama i na druhé osoby.

NLP Practitioner není běžný NLP výcvik, ale komplexní nástroj pro změnu u vás i u klienta.

Tento výcvik je mnohem více než jen učení NLP. Jeho cílem je ukázat vám dovednosti vedoucí k dosažení dokonalosti a úspěchu ve vašem životě, a zároveň vás naučit, jak pomáhat ostatním, aby dosáhli téhož, co vy.

Finální výsledky však už jsou jen ve vašich rukou.

Co absolvováním výcviku získáte?

Zlepšení KOMUNIKAČNÍCH DOVEDNOSTÍ v oblasti běžné komunikace, řešení konfliktů, ovlivňování, přesvědčování a prezentací

 • Naladění se na druhou osobu pomocí rapportu a dalších postupů, které pomohou vybudovat vzájemnou důvěru
 • Čtení řeči těla s využitím base-line a kalibrace nám zajistí vnímání všech změn u klienta
 • Odhalení nesrovnalostí v komunikaci a případných “lží” pomocí očních vzorců
 • Koučovací jazykové vzorce Meta modelu jazyka, které pomohou vám i klientů přemýšlet „out of box“
 • Miltonovské jazykové vzorce používané jak při hypnóze, tak při ovlivňování, v prezentacích či v obchodě

Schopnosti potřebné pro stanovování a dosahování svých VIZÍ, CÍLŮ, PLÁNŮ a KROKŮ pro jejich dosažení

 • Stanovení požadovaných cílů a vizí, aktivace vnitřní motivace a definování postupu pomocí Landscapu
 • Definování strategií, které povedou k vašemu osobnímu i pracovnímu úspěchu, pomocí Disney strategie
 • Transformační koučování využívající Neurologické úrovně pro osobní změnu
 • Odstranění limitujících přesvědčení pomocí technik na změnu přesvědčení a nastavení nový a požadovaných přesvědčení

Dovednosti potřebné pro řešení VNITŘNÍCH i VNĚJŠÍCH konfliktů, VYJEDNÁVÁNÍ a pro zvolení NEJVHODNĚJŠÍ varianty řešení

 • Příprava na budoucí jednání (pohovor, hodnotící rozhovor, obchodní jednání, vyjednávání atd.) bude mnohem efektivnější, pokud se na ni dopředu připravíte s pomocí Pozic vnímání
 • Stejná technika vám pomůže pochopit minulá nedorozumění, konflikty či jiné situace, které nedopadly podle vašich očekávání. A připravit vás na to, jak příště jednat jinak a lépe
 • Vnitřní konflikt a neschopnost se rozhodnout pro zvolení nebo nalezení nejvhodnější kombinace variant – v tom všem pomůže Visual Squash

Odstranění ZLOZVYKŮ, nastavení NOVÉHO CHOVÁNÍ a změna VNITŘNÍHO NASTAVENÍ tak, abyste dokázali přeprogramovat svoji mysl na nové postupy a rutiny

 • Identifikace a změna nastavených vzorců chování, zlozvyků a rutin pomocí techniky SWISH
 • Pokročilá varianta SWISH 2.0, která umí provádět výše uvedené změny na hlubších úrovních
 • Identifikace a nastavení požadovaného chování v různých situacích pomocí Generátoru nového chování
 • Změna vnitřního nastavení pomocí techniky Map Across, která zajistí novou energii a jiný přístup k daných situacím. Díky ní můžete např. odstranit kouření, přestat jíst nevhodné potraviny nebo získat motivaci pro sport.

ZMĚNA vnímání OSOBNÍ HISTORIE a událostí, které ji ovlivnily a vytvoření svého IDEÁLNÍHO BUDOUCÍHO JÁ

 • Změna osobní historie umožňuje propojit nové zdroje s minulými událostmi a změnit tím jejich vnímání a vliv na současnou a budoucí situaci
 • Časové linie do minulosti pomáhají najít běžně nedostupné události, které však mají vliv na náš současný a budoucí život. Jejich uvědoměním a zpracováním zajistíme trvalou změnu. Základní technikou časových linií je Re-imprinting
 • Modelování jako základní princip, na kterém vzniklo celé NLP. S ním je možné si převzít principy a strategie, které vedou k úspěchu nejlepších lidí v dané oblasti
 • Vytvoření ideálního budoucího JÁ na všech úrovních zajistí pomocí vnitřní transformace dosažení stanovených cílů a vizí

ODSTRANĚNÍ nežádoucích POCITŮ, STRACHŮ, FÓBIÍ a minulých negativních zážitků a jejich nahrazení požadovanými a chtěnými

 • Tvorba kotev umožňuje dostat požadované pocity do jednotlivých situací
 • Eliminace nechtěných pocitů v konkrétních situacích pomocí bourání kotev technikou Bourání negativních kotev
 • Nastavení požadovaného stavu a pocitů ve stanovených situacích pomocí Kruhu dokonalosti
 • Odstraňování strachů a fóbií pomocí technik Rychlá léčba fóbie a Eliminace strachů
 • Využití pozic vnímání pro práci se strachem a obavami

Anita Ullrichová

U Jitky jsem prošla celkem třemi kurzy a musím říct, že Jitka je v NLP a oblastech jimi spojenými skvělá. Má přímou vazbu na jednoho ze zakladatelů NLP u něhož sama prošla tréninky. Její dlouholeté zkušenosti v koučování - systemika, NLP jsou při školení vidět a pro účastníky obrovským přínosem. Vždy dokáže ukázat, vysvětlit danou oblast, problém, dotaz. Všechny kurzy jsou plné cvičení, kde si hned probírané téma účastník kurzu zkouší a trénuje.

Barbora Pakostová

Výcvik koučinku systemiky a NLP mi přinesl výrazný pozitivní obrat v mém osobním životě a navíc mohu díky naučeným technikám profesionálně pomáhat dalším lidem, kteří potřebují učinit změny a řešit svá trápení. Děkuji moc Jitce za její výbornou práci, přátelský a otevřený přístup, který mě velmi inspiroval v mé budoucí profesní kariérní cestě.

Klára Bartoníčková

Kurz mi pomohl získat praktické nástroje, které opravdu pomáhají. Velmi oceňuji Jitčinu profesionalitu, její schopnost jít k podstatě, vyváženost teorie a nácviku dovedností.

Co se během výcviku naučíte?

 • Seznámíte se jak s teoretickými částmi, které jsou nezbytné pro pochopení celého Neuro-lingvistického programování, ale především se naučíte celou řadu technik, které si budete moci vyzkoušet jak v roli kouče (vedete techniku), tak v roli klienta (řešíte svoje téma a můžete sami prožívat osobní změnu).

 • Dostanete kompletní návod, jak pracovat s jednotlivými NLP technikami včetně různých variant provedení, vzájemného propojování, příkladů jejich konkrétního použití u klienta a řešení komplikovaných situací. Včetně rad a tipů, jak reagovat a postupovat, pokud technika u klienta neprobíhá „standardním“ způsobem.

 • Naučíte se, jak vytěžit z každé techniky maximum a jak je možné techniky upravovat a variovat.

 • Na jakém principu a postupu je uvedená technika založená a získáte komplexní náhled na celé NLP

 • Přesný postup každé jednotlivé techniky, a to pomocí ukázky, osobního vedení i zážitku. Postupy navíc budete mít k dispozici v tištěné podobě, elektronické verzi, a také na připravených videích. Což vám umožní se k jednotlivým technikám vrátit.

Vlastimil Dvořák

Výcvik NLP s lektorkou Jitkou se mi díky kombinaci teorie a praktické průpravy velmi líbil. Obzvlášť zacházení s vazbami zkušeností a pocitů během probíhajících technik. Cílené uvědomění minulých zážitků jejich transformace a kategorizace mi přijde velmi zajímavá a přínosná. Mimo jiné jsem rozvinul mé komunikační dovednosti a několik částí z kurzu jsem využil k obohacení vlastních produktů.

Eva Stašková

Znalosti z výcviku se mi propisují do každodenního života. Využívám je při obchodním jednání i v osobním životě. Jitčino vedení výcviku bylo skvěle provázanou kombinací představení dané techniky, její praktické ukázky a následně vlastního trénování. Bylo skvělé si to ihned vyzkoušet na vlastní kůži.

Zuzana Malimánková

Před výcvikem jsem vnímala, že občas funguji v zajetých vzorcích a někdy mám z něčeho zvláštní pocit nebo se necítím dobře, ale netušila jsem proč tomu tak je. Po výcviku už jsem dokázala lépe pochopit, že můj mozek funguje určitým způsobem, a že stačí jednoduchý spouštěč, k tomu, aby se rozjela celá vlna pocitů a myšlenek.. Velmi se mi na tom líbilo, že jsme měli možnost si vyzkoušet techniky jak na osobě, tak na ostatních účastnících kurzu. Bezpochyby mému pozitivnímu dojmu z kurzu napomohlo, že ho vedla velmi zkušená lektorka Jitka, která mi dokázala NLP přiblížit způsobem, který vyhovoval mému vnímání. NLP mi pomohlo v sebeuvědomění, které následně vedlo k lepší realizaci mých snů. Určitě bych kurz doporučila a doufám, že i já sama se v budoucnu zase zúčastním dalšího z pokračovacích kurzů.

Co KONKRÉTNĚ budete umět?

Základní modely NLP

NLP komunikační modely

 • Základní struktura Neuro-ligvistického programování
 • Úroveň a význam filtrů pro získávání, zpracování a předávání informací
 • Propojení komunikačních modelů s NLP technikami

NLP předpoklady

 • Základní předpoklady, na kterých stojí celé Neuro-lingvistické programování
 • Konkrétní propojení předpokladů s jednotlivými oblastmi a technikami

Budování rapportu

 • Dosahování maximální důvěry a vnímavosti u lidí kolem vás
 • Techniky nalaďování se na neverbální, paraverbální a verbální úrovni

Kalibrace

 • Čtení neverbálních projevů druhých osob
 • Práce s očními vzorci a odhalení nesrovnalostí v tom, co nám lidé říkají

Reprezentační systémy

 • Pochopení toho, jak strukturujeme informace v naší hlavě
 • Využití preferovaných reprezentačních systémů pro zlepšení komunikace s druhými osobami

Klasické NLP techniky

NLP koučovací techniky

 • Efektivní nastavení SMARTEP cílů klienta tak, aby si stanovil svůj vlastní směr a záměr
 • Vydefinování konkrétních kroků vedoucích ke splnění stanovených cílů se současným zajištěním ekologie vůči klientovi i okolí
 • Koučovací techniky pro práci se skupinou

Komunikace s druhý osobami

 • Příprava na budoucí jednání s druhými lidmi
 • Předcházení konfliktům, jejich rozbor a řešení

Modelování

 • Modelování dokonalosti od lidí, kteří jsou nejlepšími ve své oblasti
 • Základní technika, na které je postaveno celé Neuro-lingvistické programování

Kotvení

 • Význam a funkce kotev v našem soukromém i pracovním životě
 • Tvorba nových kotev pro jednotlivé typy situací
 • Odstraňování negativních kotev na několika reprezentačních systémech

Submodality

 • Struktury našich vnitřních reprezentací a jejich vliv na naše vnitřní nastavení, limitující přesvědčení, strachy a fóbie či opakovaná chování
 • Postupy pro využívání změny submodalit v jednotlivých NLP změnových technikách

Rutiny

 • Identifikace spouštěčů a odstraňování nechtěných zlozvyků a rutin

Vnitřní konflikt

 • Práce s našimi vnitřními dilematy pomocí neuzavřených tvarů

Strachy, obavy, fóbie a negativní zážitky

 • Postupy na odstraňování negativních minulých zážitků, které vedou na negativním a nechtěným pocitům, strachům či fóbiím

Časové linie

 • Práce s časovými liniemi a zpracování minulých zážitků, které negativně ovlivňují klienta v současné situaci

Jazykové modely

Meta Model

 • Původní jazykové vzorce, na kterých vznikalo NLP
 • Koučovací jazykové vzorce pro odhalování překroucení v přemýšlení, nacházení myšlení "out of box" a pro doptávání se po detailech

Milton Model

 • Vzory hypnotického jazyka původně používaného v Ericksoniánské hypnóze
 • Praktická aplikace nejen v hypnóze, ale i v prezentacích, obchodním jednání či v psaném textu

Metafory

 • Tvorba metafor ke stimulaci nevědomého učení a k podpoře klientova kreativního řešení

Pokročilé jazykové vzorce

 • Soubory koučovacích otázek používané pro identifikaci limitujících přesvědčení a osobních hodnot

Jazyková flexibilita

 • Záměrné využívání různých jazykových vzorců Chunk Up a Chunk Down a pro ovlivnění komunikace

Koučovací setkání

Vedení koučovacího sezení

 • Nastavení spolupráce s klientem a vybudování vzájemné důvěry
 • Vedení koučovacího rozhovoru, vydefinování cílů a identifikace kroků vedoucích k jejich dosažení
 • Diagnostiku klienta na základě využití jazykových vzorců a následné správné zvolení a realizaci NLP technik

Etika kouče

 • Etické hranice spolupráce s klientem - jak si je uvědomit a jak na nich pracovat
 • Vymezení, řízení a zvládání očekávání klienta.
 • Identifikace rozdílů mezi obsahem a procesem
 • Prevence závislosti klienta na koučovi
 • Prezentace výsledků s využitím důkazů o úspěchu a prospěšnosti
 • Dosažení komunikace mezi vědomou a nevědomou myslí klienta

Na výcviku obdržíte nejen kompletní materiály v tištěné i elektronické podobě, ale jako BONUS i přístup k natočeným videím s jednotlivými NLP technikami, a to zdarma od začátku výcviku a až 12 měsíců po jeho ukončení.

Jaký je detailní obsah výcviku?

Základy Neuro-ligvistického programování

 • Historie a definice NLP
 • Mozek a jeho fungování
 • NLP komunikační model I.
 • NLP komunikační model II.
 • NLP předpoklady
 • Řetěz dokonalosti
 • Rapport
 • Kalibrace a oční vzorce
 • Reprezentační systémy

Jazykové vzorce

 • Meta Model jazyka
 • Milton Model jazyka
 • Pokročilé jazykové vzorce
 • Metafory

Klasické NLP techniky

 • Map Across
 • SWISH
 • SWISH 2.0
 • Technika submodalit
 • Změna přesvědčení
 • Kotvení
 • Řetězení kotev
 • Bourání negativní kotvy
 • Kruh dokonalosti
 • Visual Squash
 • Rychlá léčba fóbie
 • Eliminace strachů
 • Generátor nového chování
 • Tvorba budoucí JÁ
 • Hierarchie kritérií
 • Modelování
 • Změna osobní historie
 • Re-imprinting

NLP koučovací techniky

 • Stanovování SMARTEP cílů a NLP rámce
 • Landscape
 • Neurologické úrovně
 • Pozice vnímání
 • Disney Strategie

Koučování externích klientů

 • Praktická aplikace na externí klienty
 • Zpětná vazba od lektora

Certifikace

 • Certifikace NLP Practitioner
 • Certifikace NLP kouč

Úspěšným splněním certifikace získáte:

Mezinárodní certifikát NLP Practitioner vydávaný ITCA NLP v UK, na kterém bude podepsaný:

 • John Grinder - spoluzakladatel NLP a New Code NLP
 • Carmen Bostic St. Clair - spoluzakladatelka New Code NLP
 • Michael Caroll - NLP master trenér ITCA NLP
 • Jitka Ďuricová - mezinárodně certifikovaný ITCA NLP trenér pro ČR a SR

Certifikát NLP Kouč

 • certifikát vydává NLP Academy ČR, která je součástí společnosti Centrum systemiky a NLP s.r.o.

Průběh výcviku

 • 11 prezenčních dní rozložených do 4 modulů
 • Poslední den výcviku proběhne certifikace formou písemného testu a ukázek vybraných NLP technik
 • Splněním certifikace obdržíte certifikáty NLP Practitioner a NLP Kouč
 • Lektor celého výcviku je Ing. Jitka Ďuricová
 • Součástí výcviku jsou kompletní materiály s detailním popisem všech technik

Termíny

 • 11. - 13.09.2024
 • 09. - 11.10.2024
 • 06. - 08.11.2024
 • 08. - 09.01.2025

Cena

Původní cena: 57 000,- bez DPH 21%

Akční cena do: 31.05.2024 49 000,- bez DPH

 
dní
 
hodin
 
minut
 
sekund

Místo konání

Centrum systemiky a NLP s.r.o, Prvního pluku 12A, Praha 8 - Karlín

 • 5 min pěšky od stanice metra Florenc
 • Parkování přímo před budovou nebo na ulici Křižíkova
 • Doporučíme vhodné ubytování

Lektor výcviku

Ing. Jitka Ďuricová

 • 10 let praxe ve vedení mezinárodně certifikovaných NLP výcviků NLP Practitioner, NLP New Code Practitioner a NLP Master Practitioner
 • Mezinárodně certifikovaný trenér NLP Practitioner ITCA NLP pro ČR a SR (certifikace 2012)
 • Mezinárodně certifikovaný trenér NLP New Code Practitioner ITCA NLP pro ČR a SR (certifikace 2012)
 • 731 úspěšných absolventů výcviků NLP Practitioner, NLP Premier Practitioner a NLP Master Practitioner
 • 8 aktuálně působících či začínajících NLP trenérů a lektorů v rámci České a Slovenské republiky prošlo jejími NLP výcviky
 • 23 let praxe v realizaci výcviků a kurzů pro jednotlivce, velké české či mezinárodní firmy a prestižní univerzity

Mým cílem je předávat kompletní know-how a více než 10 let zkušeností s Neuro-lingvistickým programováním v roli mezinárodního NLP trenéra i kouče, které bych já sama na začátku práce s NLP chtěla mít.

Ing. Jitka Ďuricová

Z jakého důvodu si vybrat výcvik pod vedením Ing. Jitky Ďuricové?

 • Naučí vás NLP používat k osobní změně, při koučování a zároveň vám ukáže jeho aplikaci do dalších oblastí, jako je byznys, sport, výchova dětí, hubnutí .....

 • Obdržíte nejnovější a nejefektivnější verze NLP technik, a to i s vysvětlením, na jakých principech fungují

 • Získáte obrovské know-how s celou řadou praktických příkladů a variant řešení

 • Podělí se s vámi o své osobní zkušenosti ze své praxe v oblasti koučování a využívání NLP v konkrétních situacích včetně toho jaké výsledky po aplikaci jednotlivých NLP technik můžete očekávat

 • Ukáže vám různé varianty vedení jednotlivých NLP technik podle toho, jak je používají odlišné NLP přístupy vč. výhod i úskalí daného provedení

 • Zaměříte se s ní na možné komplikované situace při provádění technik a na způsoby jejich řešení

 • Pod jejím vedením eliminujete množství možných chyb na minimum, protože vám dopředu řekne, na co si dát pozor a pokud už chyba nastane, tak jak jí řešit

Profesionálem a odborníkem na NLP se člověk samozřejmě nestane jen pouhým absolvováním – byť i sebelepšího – výcviku!

Sama na sobě jsem to poznala, když jsem NLP začínala používat v koučování i mimo něj. První fáze byla, že jsem technikám sice rozuměla a uměla je vést. Ale občas jsem se dostala do situace, kdy klient nereagoval tak, jak jsem předpokládala.

Začala jsem tedy techniky různě propojovat, variovat, přizpůsobovat klientovi i dané situaci.

Potom mi ještě několik let trvalo, než jsem se dostala do situace, kdy už mě asi žádné téma u klienta ani jeho reakce nepřekvapí.

Techniky a jejich možné kombinace a variace mi v hlavě naskakují jako násobilka. Prostě NLP automat :)

A přesně tohle na výcviku předávám.

Výcvik NLP Practitioner není jen o přehledu technik a jejich správném provedení. Je o předávání mých konkrétních zkušeností, příkladů, a různých možností použití a variací technik.

Ing. Jitka Ďuricová

Pro koho je výcvik vhodný

 • Pro majitele firem, lídry, manažery, kouče, mentory, lektory, terapeuty, pedagogy
 • Pro každého, kdo se chce rozvíjet a zdokonalovat ve své profesi a dosahovat úspěchu ve svém životě.

Pro koho je výcvik vhodný

 • Pro ty, kteří očekávají masové výcviky naším cílem je kvalita, ne kvantita
 • Pro ty, kteří chtějí „jen“ certifikát zakládáme si na tom, aby naši absolventi techniky perfektně ovládali a byli tak schopni je správně používat pro sebe i druhé osoby; a dělali tak dobré jméno i nám

Bonusy

 • Elektronická verze materiálů vám umožní si přímo v průběhu kurzu zapisovat poznámky a mít je neustále k dispozici
 • Od začátku výcviku budeme mít ihned přístup k video nahrávkám technik. Tento přístup vám zůstane ještě 12 měsíců od ukončení výcviku, takže si můžete techniky zopakovat a ujistit se ve správnosti jejich vedení
 • Získáte přístup do uzavřené FB skupiny, kde můžete pokládat dotazy, sdílet příspěvky a vkládat svoje videa a obdržet zpětnou vazbu od lektora
 • Během výcviku budete pravidelně dostávat zpětná vazba a po celou dobu výcviku můžete využít konzultace ZDARMA
 • Obdržíte bonusové techniky, které běžně nejsou k dispozici

Často kladené otázky

Má výcvik mezinárodní certifikaci?

 • Ano, výcvik má mezinárodní certifikaci pod asociací ITCA NLP.

Jaké certifikáty obdržím?

 • Obdržíte mezinárodní certifikát NLP Practitioner vydaný ITCA NLP ve Velké Británii. Dále obdržíte certifikát NLP Kouč vydávaný společností Centrum systemiky a NLP s.r.o.

Obsahuje cena výcviku i certifikaci?

 • Ano, cena výcviku je konečná.

Už teď vím, že jeden modul nestihnu, bude si ho možné dostudovat později?

 • U nás si společně s kurzem realizovaným ve zvoleném termínu platíte i možnost kdykoliv se přidat ke stejnému typu výcviku, který se bude konat v jiných termínech. Takže určitě o nic nepřijdete a navíc si můžete celý výcvik nebo jeho část projít opakovaně.

 • U výcviků, které začínají v roce 2023, umožnujeme jako BONUS přístup k nahraným videím. K video nahrávkám technik budete mít přístup od začátku výcviku až po 12 měsíců od jeho skončení.

 • Pokud tedy modul nestihnete, tak si probírané techniky můžete dostudovat později on-line.

Budu si moc během kurzu techniky vyzkoušet?

 • Určitě ano. Budete prakticky procvičovat každou techniku ve dvojicích. Vždy vám techniku vysvětlíme teoreticky, potom budete vidět praktickou ukázku a následně si techniku vyzkoušíte s druhou osobou a získáte zpětnou vazbu na její vedení.

Jak bude probíhat certifikace?

 • Certifikace probíhá poslední den výcviku formou písemného testu a ukázek vybraných NLP technik.

Jak probíhá platba za kurz?

 • Při kliknutí na tlačítko "Objednat výcvik" vyplníte své fakturační údaje. Následně si můžete vybrat způsob platby.

Pokud absolvuji kurz, znamená to, že můžu i koučovat?

 • Ano, můžete začít ihned koučovat.

Budu mít po absolvování výcviku NLP Practitioner možnost pokračovat dále ve svém rozvoji?

 • Ano, nabízíme možnost přihlášení se na výcvik NLP Master Practitioner.

Co když neudělám certifikaci?

 • Certifikace je poslední fází celého procesu učení, proto je možné se k ní kdykoliv bezplatně vrátit a udělat znovu.

Kdo jsou lektoři výcviku?

 • Lektorem celého výcviku je Ing. Jitka Ďuricová

V jaké podobě obdržím materiály?

 • Materiály obdržíte v tištěné i elektronické podobě

Budu muset během výcviku číst nějaké knihy nebo studovat další materiály?

 • Obdržíte odkazy na zajímavé články, knihy a videa, ale bude jen na vašem zvážení, zda je budete procházet. Pro absolvování výcviku a certifikaci nepotřebujete studovat nic navíc.

Ing. Petra Kubálková

Výcvik NLP jsem si vybrala pro svou jedinečnost a hloubku transformace, kterou lze dosáhnout. Jde o praktický princip použitelný ve všech oblastech života. Na výcvik jsem šla zatížená každodenními starostmi a během výcviku se proměnily v něco snadno řešitelného. Techniky ráda používám i po letech během koučování s klienty. Výcvik mohu doporučit všem, kteří se zajímají o seberozvoj a profesní rozvoj kouče.

Lucie Vlčková

S Centrem systemiky a NLP jsem spolupracovala už před více lety, kdy jsem pro svého předešlého zaměstnavatele zajišťovala vzdělávání. Jitku jsem vybrala, protože byla velmi strukturovaná a uměla vše dobře vysvětlit. Sama jsem u Centra Systemiky a NLP absolvovala výcvik NLP Premier Practitioner s certifikačními požadavky ITANLP. Ze školení a výcviku u Jitky čerpám při své práci lektora a kouče i v oblasti Learning & Development, kde stále působím.

Hana Sobková

Na každé setkání v rámci výcviku jsem se vždycky moc těšila, od začátku až do konce byl plný objevování, poznatků a otevřené přátelské atmosféry. S odstupem můžu říct, že NLP se stalo mou přirozenou součástí. V pracovních i osobních situacích využívám NLP k lepšímu zvládání situací, rozhodování, nebo třeba lepšímu porozumění sobě a ostatním. Moc děkuji!

Shrnutí výcviku NLP Premier Practitioner

 • Probíhá 11 výcvikových dní v prezenční formě v centru Prahy
 • Získáte mezinárodní certifikát NLP Practitioner a certifikát NLP Kouč
 • Osobně vede Ing. Jitka Ďuricová – mezinárodně certifikovaný trenér NLP a New Code NLP s více než 10 letou praxí ve vedení výcviků NLP Practitioner, NLP New Code Practitioner a NLP Master Practitioner
 • Obsahuje 23 technik klasického NLP a 3 jazykové modely
 • Zahrnuje kompletní know-how pro práci se sebou, s klientem, s ostatními osobami a s firmou
 • Obdržíte materiály v tištěné i elektronické podobě, přístup k nahraným videím a uzavřené skupině
 • Navíc získáte bonusová videa a techniky